Доставка

Интернет-магазин электромонтажных изделий «ElektroMagazin» продає всі товари з доставкою по всій території України.

Ми піклуємося про зручність наших клієнтів, тому здійснюємо доставку замовлених товарів прямо до вас додому або в офіс. Тепер вам не потрібно витрачати час на відвідування магазинів і вибір товарів, - достатньо лише зайти на наш сайт або зателефонувати, вибрати товари і оформити замовлення. Решту зробимо за вас ми.

Доставка замовлень по Києву:

Доставка по Києву здійснюється перевізником "НОВА ПОШТА". Доставка здійснюється протягом двох робочих днів (з 10:00 до 19:00) за умови наявності товару. Час доставки попередньо узгоджується з замовником. У неділю у магазині вихідний день: замовлення приймаються і обробляються, а доставка здійснюється в понеділок. При відсутності на складі обраного найменування або необхідного обсягу, співробітники компанії обов'язково повідомлять Вам про це і запропонують можливу заміну. Оплата замовлення при доставці кур'єром по Києву здійснюється готівкою кур'єру при отриманні продукції.

Доставка замовлень в регіони України:

Доставка в регіони України здійснюється перевізниками "НОВА ПОШТА", "САТ", "DELIVERY" за вказаною Вами адресою на умовах передоплати замовлення банківським переказом. Після отримання оплати ми відправляємо Вам замовлений товар. Доставка займає 1-2 робочих дні. Як правило, наші клієнти отримують своє замовлення вже на наступний робочий день після відправки. Інформацію про надходження грошових коштів і статус виконання замовлення Ви зможете оперативно отримувати у наших менеджерів.

Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних з оформленням замовлення, оплатою і доставкою.

Примітки: При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки. Всі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail:
infoelektromagazin@gmail.com.

КАТАЛОГ ТОВАРОВ
Яндекс.Метрика